... tylko jeden taki jest !

Wesela

Jak przyjęcie weselne to tylko w Pałacu!

 

Spełniamy Wasze marzenia o idealnym weselu. Ten dzień musi pozostać w Waszej pamięci i pamięci Waszych Gości na wiele długich lat.

 

Hotel Pałac – to przestronna sala balowa, gdzie z wielką dbałością o szczegóły tworzymy dla Państwa - klimat podniosły i elegancki. 

Proponujemy przyjęcia zasiadane przy stołach okrągłych lub tradycyjnie – prostokątnych.

Wielkość sali zależy od liczby Państwa Gości – dbamy o to, by zachować przestrzeń zarówno do tańczenia ale także pomiędzy stołami, gdzie Państwa Goście czują się wygodnie i komfortowo.

Państwa wkład w aranżacje w ustawieniu stołów oraz wystroju sali - są mile widziane, gdyż wierzymy że wraz z naszym wieloletnim doświadczeniem a Państwa pomysłami – stworzymy niepowtarzalne przyjęcie weselne.

 

 

Gościom Weselnym proponujemy pobyt w *** Hotelu i jego komfortowo urządzonych pokojachw bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy warianty z menu weselnym z bogatym wyborem dań kuchni tradycyjnej - regionalnej.; ale jesteśmy także otwarci na wszelkie Państwa sugestie pod względem indywidualnego doboru potraw. Ponadto oferujemy dania kuchni indyjskiej, węgierskiej ale także stoły tematyczne które z pewnością uatrakcyjnią Państwa przyjęcie. W naszych „wariantach weselnych” proponujemy ciasta i torty pochodzące ze sprawdzonej cukierni, z którą współpracujemy od wielu lat; Przyszli Państwo Młodzi mogą z katalogu dobrać wzór wymarzonego tortu.

 

Na Państwa życzenie:

  • organizujemy transport Gości,

  • elegancko przybrane stoły (bukiety),

  • przybrane krzesła (pokrowce),

  • dowiezienie Państwa Młodych wozem dworskim zaprzężonym w konie na teren parku Hotelu Pałac.

 
Polecamy także poprawiny w stylu eleganckim lub w stylu biesiadnym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz polecamy wspaniałych muzyków czy DJ-a – którzy uświetnią Państwa wieczór.

 Z dala od miejskiego zgiełku w pałacowym stylu.

 

Zobaczcie krótki film - portal gdziewesele.pl - poleca w Rzeszowie - Hotel Pałac w Jasionce.

 

 Zapraszamy!