... tylko jeden taki jest !

Konferencje

Szanowni Państwo,

To, co wyróżnia Hotel Pałac w Jasionce spośród innych obiektów w regionie - to 900 m2 wielofunkcyjnych sal na parterze (bez konieczności korzystania z wind i schodów).

Przestronne drzwi wejściowe do Pałacu oraz do sal i ich łączna powierzchnia - umożliwiając zorganizowania dużych konferencji, kongresów, ekspozycji, wystaw oraz pokazów (np. samochodów).


Dodatkowo - obszerny hol oraz dwie duże szatnie - gwarantują skrócenie czasu oczekiwania naszych Gości.

Hotel Pałac w Jasionce stwarza idealne warunki do połaczenia oferty konferencyjnej z ofertą integracyjną i pobytową. Eventy, pikniki firmowe - to nasza specjalność.

Ponadto - bezpośrednie sąsiedztwo z Międzynarodowym Lotniskiem w Jasionce. bliska odległość od przystanków komunikacji miejskiej, węzła komunikacyjnego (drogi ekspresowej S-19 oraz autostrady A4) - sprawią, że zaproszeni Goście z kraju i zagranicy będą mieć zapewniony dogodny dojazd na zorganizowane przez Was spotkania.

Oferujemy trasnsfer dla Gości z lotniska i na lotnisko a także proponujemy ze skorzystania z naszych propozycji wycieczek po regionie (na strzelnice sportową, do muzeum Dobranocek lub inne interesujące miejsca).

Nasze sale wyposażone są w profesjonalne nagłośnienie, Wi-Fi, sufitowy projektow wraz z ekranem oraz telewizory plazmowe.

Na Państwa życzenie indywidualnie skomponujemy menu w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Zapraszamy do współpracy i do naszej galerii zdjęć

Kontakt:
marketing@palac.rzeszow.pl