... tylko jeden taki jest !

Plener i rekreacja

Jedyny taki - teren piknikowy na Parkowej Polanie... a w otoczeniu parku - urocze zakątki - idealne - na kameralne garden party!

Otoczenie Hotelu Pałac, Karczmy oraz Dworu - to 6ha park - to idealne miejsce na zorganizowanie pikników - nawet dla 2000 osób.

Do dyspozycji naszych Gości:

- drewniana altana 900m2 /zadaszona/ ze sceną przygotowaną na koncerty, usytuowana wśród parkowego starodrzewia. Konstrukcja altany powoduje stały przepływa świeżego powietrza; zaproszeni Goście nie czują atmosfery ścisku i upału, gdy żar leje się z nieba;

- 300m2 podłogi do tańczenia,

- ławy i stoły mieszczące 800 osób,


- stanowiska grillowe,

- węzeł sanitarny na 10 stanowisk.

Istnieje możliwość zorganizowania Dla Państwa - imprezy - kompleksowo /wraz z oprawą artystyczną, muzyczną i wieloma atrakcjami/, które sprawią, że Wasza impreza - będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy basen zewnętrzny wraz z terenem rekreacyjnym, w którego skład wchodzi przybasenowa altana (stoły, krzesła). Na wieczorne garden party - przygotujemy menu grillowe a potrawy przygotowywane będą bezpośrednio przy naszych Gościach, gdyż w przybasnowym terenie rekreacyjnym umiejscowione są stanowiska grillowe.

Zapraszamy do galerii na naszej stronie aby zobaczyć dotychczasowe spotkania integracyjne zorganizowane przez nas - dla Naszych Gości.